O nas

Masz pytania?

Kompleksowe wsparcie rozwoju zawodnika

W SAG (Sport Algorithmics and Gaming) tworzymy nowatorskie rozwiązania dla akademii i klubów piłkarskich. Pomagamy widzieć więcej i przekraczać oczekiwania. Naszym podstawowym produktem jest kompletny system analizy wideo, który wspiera rozwój zawodnika. Komputerowa analiza meczów i treningów dostarcza dane statystyczne i motoryczne o piłkarzach potrzebne w pracy analityków i trenerów. Nasze oprogramowanie wykorzystuje najnowocześniejsze algorytmy widzenia komputerowego (computer vision), wzbogacone o modele sztucznej inteligencji (artificial intelligence), zaprojektowane i wyszkolone dla indywidualnych potrzeb.

Kluczowe informacje

W połowie kwietnia będziemy gościć na Startup Week Düsseldorf. Planujemy prezentację naszego produktu, spotkania z najlepszymi ekspertami z branży i inwestorami.

Mamy przyjemność ogłosić, że w marcu 2019 roku zostaliśmy zakwalifikowani do półfinału konkursu jednego z czołowych seed akceleratorów w USA - Chicago New Venture Challenge. Udział w konkursie daje nam dostęp do mentorów w obszarze SportsTech i potencjalnych Angels Investors.

Z przyjemnością oznajmiamy, że w styczniu 2019 zostaliśmy członkiem Global Sport Innovation Center powered by Microsoft (GSIC), jednego z czołowych sportowo-technicznych programów akceleracyjnych w Europie. Wraz z GSIC zamierzamy kontynuować międzynarodową ekspansję naszego rewolucyjnego systemu opartego o sztuczną inteligencję, stworzonego specjalnie dla akademii sportowych i klubów.

W sierpniu 2018 dołączyliśmy do Programu NVIDIA Inception, mającego na celu wsparcie start-upów, rewolucjonizujących przemysł dzięki postępom w sztucznej inteligencji i analityce danych. Zaprojektowany jako program wirtualnego inkubatora, pomaga jego członkom w trakcie krytycznych etapów tworzenia produktów, ich prototypowania i wdrażania.

Mamy zaszczyt ogłosić, że w marcu 2021 roku dostaliśmy się do globalnego programu Microsoft for Startups, którego celem jest wsparcie i pomoc w skutecznym rozwoju start-upów wyróżniających się szczególną innowacyjnością. Uczestnictwo w programie zapewnia nam dostęp do zaawansowanych technologii Azure i wsparcie Microsoft, które z pewnością zdynamizują rozwój naszych produktów technologicznych.